top of page

Kilka słów o mnie

DLACZEGO ROBIĘ TO CO ROBIĘ?

 

Wierzę, że szczera rozmowa przynosi światu coś dobrego. Wpływamy na to co wokół nas przez siłę relacji - tych z naszą rodziną, przyjaciółmi i ludźmi wokół. Właśnie dlatego wybrałam psychologię jako moją życiową drogę. Lubię ludzi, cenię relacje i wierzę w to, że wrażliwość jest najsilniejszą supermocą.

JAKIM JESTEM PSYCHOLOGIEM?

 

W kontakcie z klientami zależy mi na autentyczności, obecności i transparentności. Nie chcę być wszechwiedzącym ekspertem, ale towarzyszem w drodze do rozwoju, zmiany, poradzenia sobie z życiowymi trudnościami. Jeśli szukasz złotych rad, to nie jestem odpowiednim psychologiem dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz kogoś, kto ramię w ramię z Tobą będzie przedzierał się przez życiową dżunglę i zadba o to, żebyś nie musiał/a czuć się samotny/a to jesteś w dobrym miejscu.

Z KIM PRACUJĘ?

Pracuję głównie z osobami dorosłymi oraz nastolatkami (od 13 roku życia)

OBSZARY MOJEJ PRACY

- rozwój osobisty

- niska samoocena

- depresja

- zaburzenia lękowe

- autoagresja

- trudności w relacjach z innymi

- trudności wychowawcze
  (lepsze rozumienie swojego dziecka)

- terapia funkcji poznawczych

 

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

 

Jestem absolwentką psychologii specjalność kliniczna i zdrowia Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz pedagogiki szkolnej z socjoterapią Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studium z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przez kilka lat związana byłam z Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Starogardzie Gdańskim, gdzie zajmowałam się udzielaniem pomocy psychologicznej dzieciom krzywdzonym i ich rodzinom. Ukończyłam szkolenie z pracy z rodzicami metodą opartą na mentalizacji – Lighthouse Parenting Programme oraz szkolenie Mentalization-Based Treatment for Families (MBT-F) w Anna Freud Centre w Londynie. Posiadam doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych, ochrony zdrowia oraz prowadzeniu warsztatów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracuję również na oddziale rehabilitacji neurologicznej.

1650212946868.jpg
bottom of page